تصاویر بزرگترین کاهش وزن ها در جهان

دکتر فیت دی ۳۰, ۱۳۹۲ ۰

تصاویر بزرگترین کاهش وزنها جهان در دکتر فیت

” برای رسیدن به موفقیت باید به آن ایمان داشته باشید و خودتان را در اوج ببینید “

همه ما افراد خوش اندام و متناسب زیادی را در تصاویر و فیلمها و یا حتی در کنار خود دیده ایم، افرادی که با دیدن آنها آرزو می کنیم که ای کاش ما هم مثل آنها بودیم، اما آیا واقعا این امر برای ما هم امکانپذیر است؟ آیا ما هم توانایی رسیدن به آن را داریم؟

یکی از مهمترین علت هایی که باعث می شود تا افراد چاق به وزن مناسب خود نرسند و همیشه اضافه وزن داشته باشند این است که آنها درونا و ذهنا بر این باورند که با فیزیک بدنی که دارند هیچگاه نمی توانند لاغر شوند و به اندامی مناسب دست پیدا کنند. آنها حتی نمی توانند خود را در جایگاه یک آدم متناسب تصور کنند. آنها فکر می کنند که فیزیک بدنی، عوامل ژنتیکی، سن و سال و شرایط دیگر، تعیین کننده اصلی وزن آنهاست و حتی اگر تمامی سعی و تلاش خود را هم انجام دهند باز هم کاری از پیش نخواهند برد و درست به همین علت این افراد هیچ وقت به وزن مناسب خود نمی رسند و همیشه باید چربی های اضافه خود را، به همراه خود بکشند. نکته جالب اینجاست که خیلی از آنها در کودکی و جوانی لاغر بودند و حالا که چاق شده اند آن را به شرایط نسبت می دهند نه به عملکرد خود.

اگر شما هم کمی تا قسمتی مانند این افراد فکر می کنید بهتر است به تصاویر زیر خوب نگاه کنید. ما برای شما بهترین تصاویر کاهش وزن و تحولات بدنی را از سراسر دنیا گردآوری کرده ایم تا با دیدن آنها شک و تردید را از خود دور سازید و به این باور برسید که شما هم می توانید به وزن مناسب خود دست پیدا کنید و دیگر هیچ بهانه ای برای ماندن در شرایط فعلی نداشته باشید. امیدواریم که فیزیک بدنی یکی از این آقایان یا خانم ها شبیه شما باشد تا انگیزه شما را برای کاهش وزن چند برابر کند. این افراد صرفنظر از اینکه از چه تکنیکهای کاهش وزنی استفاده کرده اند توانسته اند تا 180 کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهند.

این تصاویر به مرور کامل تر خواهند شد.

فرستادن دیدگاه »