کاهش وزن بدون تمرینات ورزشی؟؟!!

دکتر فیت مرداد ۲۷, ۱۳۹۱ ۲

آیا برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل حتما باید ورزش کنیم؟

ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا برای کاهش وزن و رسیدن به وزن مناسب حتما باید ورزش کنیم؟ آیا راه دیگری وجود ندارد؟ اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم جوابمان این است که نه الزاما. شما اگر فقط بخواهید وزن کم کنید و سر وزن بیایید می توانید بدون ورزش هم این کار را انجام دهید. ورزش می تواند کمک شایانی در سرعت رسیدن شما به وزن ایده آلتان کند، اما واقعیت این است که شما می توانید با بالابردن آگاهی های صحیح خود در زمینه شناخت کافی از مکانیزم بدنی خود و عواملی که در افزایش وزن و یا کاهش وزن موثر هستند و همچنین تغذیه سالم و …. و با به کارگیری آنها، در زمانی طولانی تر به نتیجه دلخواهتان برسید. ولی برای رسیدن به بدنی متناسب، زیبا، قدرتمند و شاداب شما باید حتما ورزش کنید و هیچ راه دیگری ندارید.

احتمالا شما هم مثل ما افراد زیادی را در اطراف خود دیده اید که اضافه وزن ندارند و یا حتی لاغر هستند اما آثار خستگی و کوفتگی، خمودگی، خشک و بی روح بودن بدن و عدم انعطاف لازم در بسیاری از آنها کاملا نمایان است. کاهش وزن و رسیدن به وزن مناسب بدون ورزش بسیار پسندیده است و لااقل از بروز بسیاری از بیماریها جلوگیری می کند اما بدنی ساخته شده و متناسب، زیبا و هماهنگ، شاداب و پرنشاط کجا و بدنی خموده و بی روح کجا.

بگذارید بیشتر از این توضیح ندهم و وقت تلف نکنیم اگر شما از آن دسته انسانهایی هستید که دلایل کافی برای رسیدن به وزن ایده آل و بدنی متناسب را در پیش خود دارید و می خواهید در سریعترین زمان ممکن به هدفتان برسید درست آمده اید. ما در مجله اینترنتی دکتر فیت ساده ترین، مهمترین و کاربردی ترین روشها برای رسیدن به هدفتان را در اختیارتان قرار خواهیم داد. روشهایی که یا به تجربه برایمان اثبات شده هستند و خودمان شخصا تجربه کرده ایم و یا از بهترین منابع دنیا استخراج شده اند، هم منابع علمی معتبر در سطح جهانی و هم منابع سنتی و اسلامی. پس با ما همراه باشید ….

۲ دیدگاه »

  1. sahebeh خرداد ۲۰, ۱۳۹۴ at ۱۰:۲۰ - پاسخ

    میخواهم لاغر شوم. کمک کنید.

    • حمید پناهی تیر ۲۳, ۱۳۹۴ at ۲۳:۵۱ - پاسخ

      سلام. اگه واقعا بخواید می تونید خیلی راحت اینکارو کنید. من هم چند سال پیش دنبال وزن کم کردن بودم و خیلی سریع راه حل رو پیدا کردم و برای همیشه سر وزن اومدم. اگه خدا بخواد به زودی محصولی درباره کاهش وزن منتشر می کنیم.

فرستادن دیدگاه »